Collection: NOVEMBER🔻SAME-DAY PICK UP🔻11.02 - 11.25
❌CLOSED❌THANKSGIVING DAY + THE FOLLOWING FRIDAY & SATURDAY AFTER
(Nov 26-28th)
-
ALMOND JOY🔻SAME DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
BANANA🍌CREAM❄️🔻SAME DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.75 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.75 USD -
BETTER THAN WHAT❄️🔻SAME-DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
BLUEBERRY🍋LEMON❄️🔻SAME-DAY PICK UP🔻
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.95 USD -
CARROT🥕❄️🔻SAME DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
CHOCOLATE RASPBERRY🔻SAME DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
COCONUT🥥TRES LECHES❄️🔻SAME-DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
Sold outDIRT CUP🐛🔻SAME-DAY PICK UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USDSold out -
ELPHABA WICKED CHOCOLATE🔻SAME DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.95 USDSold out -
FUNFETTI RAINBOW🌈🔻SAME-DAY PICK UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
GERMAN CHOCOLATE 🔻SAME-DAY PICK UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
GLINDA'S SHIMMERING VANILLA🔻SAME DAY P...
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.95 USDSold out -
OREO CREAM PIE❄️🔻SAME-DAY PICK UP🔻
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.95 USD -
PUMPKIN BETTER THAN WHAT❄️🔻SAME DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
PUMPKIN STICKY BUN🔻SAME-DAY PICK UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USD -
Sold outPUMPKIN🔻SAME DAY PICK-UP🔻
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.50 USDSold out
Subscribe to our emails
Be the first to know about new collections and exclusive offers.